Opieka nad grobami

Nasza firma zajmuje sie pełnym i kompleksowym sprzątaniem grobówOferta

Pomniki wykonane z granitów z całego świata.

Stawiamy pomniki we wszystkich wzorach i kolorach. Kamień, z którego wykonujemy nasze wzory importowany jest z najdalszych zakątków świata. W naszej ofercie znajdziecie Państwo kamień pochodzący z Polski, Ukrainy, Skandynawii, Ameryki Południowej, Afryki i  Azji. Na specjalne zamówienie stawiamy także gotowe  pomniki sprowadzane z Chin.

Najtańsze wykonanie.

Jesteśmy producentem, dlatego możemy zaoferować Państwu nagrobki, które są nawet kilkanaście procent tańsze niż u konkurencji!!!

Fachowe doradztwo.

Jesteśmy już trzecim pokoleniem kamieniarzy. Naszą pasją jest kamień. Nasz zespół stanowią wykwalifikowani pracownicy, którzy zawsze służą pomocą. W razie problemów potrafią doskonale doradzić i przedstawić  korzystną dla klienta propozycję.

Dojazd do klienta.

Stawiamy pomniki na terenie całej Polski. Po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym umawiamy się z Państwem na wybranym przez Państwa cmentarzu. Tam pomagamy wybrać bądź zaprojektować pomnik.

Realizacja projektów klienta i własnych.

Oprócz wystawy i strony internetowej posiadamy katalogi, a w nich kilkaset  wzorów i zdjęć pomników. Każdy z Państwa może więc wybrać  to co mu się najbardziej podoba. Jesteśmy też otwarci na Państwa propozycje, które są dla nas inspiracją do dalszej pracy.

Transport i montaż  GRATIS !!!

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom firma KAMEKS wprowadza do swojej oferty liczne promocje i rabaty.

Możliwość zakupu w dogodnych ratach.

Promocje

  •